Rekrutacja

Sprawdź, na czym polega rekrutacja do Codecool, a następnie aplikuj.

Dołącz do nas!

Chcesz zostać programistą, ale jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego szkolenia? A może jesteś już w trakcie kursu, ale nie spełnia on Twoich oczekiwań?

Zapraszamy do Codecool! Nie wymagamy żadnej specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania, ani specjalnych umiejętności z zakresu matematyki, czy fizyki.

Szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

  • zdałeś maturę
  • umiesz myśleć logicznie
  • angielski nie sprawia Ci problemu – potrafisz zrozumieć teksty w języku angielskim
  • masz w sobie pasję i chęć zdobywania wiedzy
  • umiesz pracować w grupie
  • możesz poświęcić czas na intensywną naukę w szkole programowania w trybie dziennym
  • jesteś gotowy, by zacząć pracę jako wykwalifikowany programista!

Rekrutacja

Zgłoś się do nas!

Aby rozpocząć proces rekrutacyjny, wypełnij poniższy formularz.

W kolejnym kroku zostaniesz przeniesiony do naszego systemu zbierającego aplikacje na kurs. Twoim zadaniem będzie założenia konta, dlatego wybierz “Sign up” a następnie zaloguj się za pomocą konta Google lub wpisz inny adres e-mail i podaj hasło, którym będziesz logować się do systemu. W ostatnim kroku uzupełnij kilka informacji o sobie i gotowe!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Codecool Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Ślusarskiej 9, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy, KRS pod numerem 0000620596 , NIP 6751546470, REGON 364594061, moich danych osobowych, przekazanych w formularzu rejestracyjnym w serwisie www.codecool.pl, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz o prawie do ich poprawiania, modyfikacji i usunięcia. Oświadczam również, że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.